001. D I A R Y ..002. M U S I C ..003. M O V I E S ..004. P H O T O S ..005. O T H E R

WWIC #004 | Need for Speed.

10. dubna 2014 v 14:53 | #W. |  Movies.
Hahah, možná se trošku divíte, že mě tu vidíte. :D Ale nebojte, nejsem tu na dlouho. :D Pokud to mám říct přesně, jsem tu zhruba tak na půl hodiny.. :D {Ne, nebotebook pořád není na obzoru.}
~
Need for Speed | 2014 | Akční/Krimi/Drama/Thriller | Trailer


>OFICIÁLNÍ TEXT DISTRIBUTORA:
Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem (Dominic Cooper). Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe. Po dvou letech se Tobey vrací z vězení. Rychlost má stále v krvi a je připraven se pomstít. Rozhodne se Dina dostat v očekávaném závodě, o kterém se na nelegálním okruhu mluví jako o Super Bowlu. Vydává se na neuvěřitelnou akcí nabitou jízdu, aby vůbec stihnul start. Před sebou má celý kontinent, jako nechtěnou společnost pak policii a kupu nebezpečných závodníků, které na něj poslal "jeho kamarád" společně s vypsanou odměnou. Všechno je proti němu, ale ve světě luxusních aut rozhoduje vedle ručičky na tachometru i odhodlání a vůle.
>MŮJ NÁZOR:
Musím se upřímně přiznat, že jsem na ten film nejdřív vlastně vůbec nechtěla jít.
Jeden večer jsem přemýšlela, co podniknout o víkendu. Po chvilce uvažování jsem volala sestře s nápadem, jít do kina, (překvapivě) souhlasila. Dobře, můj nápad byl schválen, ale na jaký film jít? Můj nápad byl Kráska a zvíře. Když jsem projela nabídku filmů, zdálo se mi to, jako ta nejpřijatelnější možnost. Ovšem když sestra dokoukala trailer, s naprosto ledovým hlasem prohlásila, "Veru, to je píčovina."
Trochu uraženě jsem jí řekla, ať se teda vybere něco sama, že když se jí tohle nelíbí, tak klidně můžeme jít třeba na Zvonilku nebo Babovřesky (uhm, nic proti českým filmům. :D).
"A co need for speed?" navrhla po chvíli. Věděla jsem, že je to něco o autech, udělané podle nějaké videohry na x-box, která nám leží dole pod televizí. Vydala jsem ze sebe jenom nějaké nesouhlasné nespokojené zabručení, ale nakonec otevřela youtube, podívala se na trailer a musela uznat, že to nevypadá zase tak špatně. Navíc se mi doopravdy nechtělo sedět doma, takže bylo rozhodnuto, lístky zamluveny a v pátek večer se mohlo vyrazit.
Možná si říkate, kdy už se konečně dostanu k tomu filmu.. :D
Jedno slovo. PER-FECT.
Je jen málo filmů, které mě dokážou rozbrečet. Tenhle to dokázal.
Jednu chvíli brečíte, protože ten neuvěřitelně cute herec umře hned na začátku (POŘÁD TOMU NEMŮŽU UVĚŘIT), další chvíli vás bolí břicho od smíchu. Bylo to jako horská dráha.
Z kina jsme vycházely, jak popsal strejda, se slzami v očích a další týden šly znova. Ano, znova, na ten stejnej film. Tentokrát ve 3D.
Brečela jsem snad ještě víc než minule, hned na začátku si zamlžila 3D brýle, a když se je snažila očistit, ještě víc je ušmudlala, takže jsem celý zbytek filmu viděla tak trochu rozmazaně. :D
Vím, že si asi říkáte, "Hm, auta, to není nic pro mě.."
Já si to taky říkala, ale víte co? Klidně bych na tem film šla potřetí. Jop, bylo by to asi trochu divný, ale.. No a co?
Běžte, doopravdy. Běžte a podívejte se na to, nebudete litovat.

H O D N O C E N Í:
Podle serveru osobnosti.cz: 5/5
Moje hodnocení: 24654368786556/89565465/5
Source:
-csfd.cz; osobnosti.cz
[Za pár měsíců se možná zase ozvu.. :D]
 


Aktuální články

Reklama