001. D I A R Y ..002. M U S I C ..003. M O V I E S ..004. P H O T O S ..005. O T H E R

Prosinec 2012

The Christmas?

24. prosince 2012 v 16:46 | Mauglí*
24.prosince, měli by to být Vánoce,
ale hned po tom co jsem dnes ráno otevřela oči, vůbec jsem si nepřipadala, jako kdyby dnes měl být ten kouzelný den, který máte trávit v příjemné náladě s rodinou, příbuznými a přáteli. Vůbec to tak není, časy se mění, lidi se mění...věci se mění.
Nic není tak, jak by mělo být. Naopak, veškerý můj svět, všechno co pro mě něco znamená se hroutí jako domeček z karet.
Ale něco přeci jen, je na dnešním dnu výjmečné. Přes něco jsem se přenesla, přes jednu osobu, která si o sobě myslí, že je něco speciálního, ale já jí z celého srdce říkám, ne, není.
Našla jsem v sobě nějakou poslední zásobárnu energie a síly, abych si dokázala přiznat, brala jsem ji jako sestru, což svým způsobem vlastně dokonce je, ale ona bohužel nevidí to, co vidím já... Jednoho dne na to příjde, příjde na to, jak moc byla hloupá. Bohužel to už bude pozdě, moji šanci už promeškala.

~

Mimochodem, právě jsem dokoukala první sérii Pretty Little Liars a musím říct, wow! Asi mám novou závislost <33 :D
Jak u vás pokračují přípravdy? U nás se začíná smažit kapr, takže se teď pravdepodobně půjdu vykoupat a potom nachystat. Dneska už tu nebudu ale zítra o sobě dám vědět.
Všem Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok! :)Harry, jdu do baráku!! :D

23. prosince 2012 v 21:59 | Mauglí*
Éj, tak už je to zase tady. Ano, mluvím o tom, že zítra na nás čekají zase po roce Vánoce.
U nás se dnes dolaďovali poslední detaily, jako například chystání chlebíčků, bramborového salátu a v neposlední řadě, zdobení vánočního stromečku.
Snažila jsem se, doopravdy. Ale všechno co jsem udělala, bylo podle mojí maminky špatně, tak to po mě musela předělávat. No co, snaha byla, to je hlavní.
Každopádně ta dobrá nálada, sníh před domem, pohádky v televizi, no řeknu to přímo, pořádně mi z toho začalo hrabat.
Zaschlechla jsem akorád, ta holka snad něco bere!
Copak já za to můžu, že mám najednou prostě chuť se smát a všechny objímat? To ty Vánoce!
Byla jsem moc ráda, když jsem ráno zastihla snad už tradiční komedii, bez které si Vánoce nedokážu představit-Sám doma! A jak už to tak u mě bývá pokaždé, u hlášky Harry, jdu do baráku, jsem chytla totální výtlem. A od té doby mě to nepustilo, možná proto si moje mamka myslí, že nejsem zcela normální, ale co :D
Za zmínku stojí taky skvělá pohádka Anděl páně, miluju ji a k těmhle svátkům mi neodmyslitelně patří.
Bože, jak já se těším na ten moment, když stojíte před rozsvíceným stromečkem a pod ním vidíte všechny ty krásně zabalené dárky. Bohužel, už to není co bývalo. Už jako malá nevěřím na Ježíška a jeho kouzelné pomocníky. Někdy bych se nějradši vrátila do těch dětských let, ale to se bohužel nedá :(
A co si letos přeji? Vlastně ani nic moc konkrétního? Jediný dárek, který bych doopravdy vyloženě chtěla, je vysněná 16-ti gigová paměťová karta do mého milovaného mobilu. Doufám, že Ješíšek nezklame a já už zítra večer budu moci stahovat nové písničky, obrázky a video o sto šest.
All I want for Christmas is youuuu! Tuhle písničku jedu dneska pořád dokola, mám ji ráda. Hlavně skvělé vzpomínky z minulého roku, kdy jsme na ni měli speciální mažoretkové vystoupení <3
A jelikož mi tu pomale hlava klesá ke klávesnici, tak se s vámi rozloučím.
Užíjte si Vánoce :)